Iskolánk tanulója, Dan Réka Judit, a dobogó legfelső fokára állhatott…

2016. április 27., 13:57

Iskolánk tanulója, Dan Réka Judit, a dobogó legfelső fokára állhatott…

Immár kilencedik alkalommal rendezte meg a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara a Szakma Kiváló Tanulója Versenyt (SZKTV). Ezek országos döntője a Szakma Sztár Fesztivál keretében zajlott április 18-a és 20-a között Budapesten a Hungexpo Vásárközpontban.

A megmérettetésen közel 40 szakmában több mint 5000 tanuló tette próbára tudását. A döntőbe 214 diák jutott be 110 oktatási intézményből. Ők főként gyakorlati feladatokat oldottak meg a több napos versenyen. Dan Réka Judit, iskolánk végzős fodrász tanulója a második legjobb eredménnyel jutott be az országos döntőbe, ahol végül is az első helyen végzett egy olyan mezőnyben, ahol - a zsűri elnöke szerint- a korábbi évekhez képest, nagyon magas elméleti és gyakorlati tudással rendelkeztek a résztvevő diákok. Így mindannyian felmentést kaptak a tanév végén esedékes szakmai záróvizsga alól. Innen is gratulálunk a kimagasló eredményhez.

                                                                                              KT

Iskolánk tanulója, Dan Réka Judit, a dobogó legfelső fokára állhatott…