NÉV "A" HÉT "B" HÉT
NAP IDŐPONT HELYSZÍN NAP IDŐPONT HELYSZÍN
Balogh Péter szerda 8:15 - 8:55 igazgatói iroda szerda 8:15 - 8:55 igazgatói iroda
Bacsurné Bereczki Ibolya Éva kedd 8:15 - 9:45 22. terem kedd 11:35 - 13:05 5. terem
Berkes Gellért hétfő 8:15 - 8:55 tanműhely hétfő 8:15 - 8:55 tanműhely
dr. Biri Sándorné péntek 7:30 - 8:10 12. terem péntek 7:30 - 8:10 12. terem
Biró Gabriella hétfő 13:20 - 14:00 könyvtár      
Birtáné Karádi Erika péntek 12:25 - 14:00 24. terem szerda 14:05 - 14:45 14. terem
péntek 12:25 - 14:00 24. terem
Borsi Tibor péntek 14:05 - 14:45 7. terem péntek 14:05 - 14:45 7. terem
Branda Tamás csütörtök 14:05 - 15:30 29. terem kedd 14:05 - 15:30 29. terem
Cziberéné Ferenczi Mária kedd 14:05 - 14:45   kedd 14:05 - 14:45 12. terem
Csekéné Molnár Erika hétfő 14:05 - 15:30 30. terem hétfő 14:05 - 15:30 30. terem
Csengeri Tibor szerda 9:55 - 10:35 8. terem csütörtök 12:25 - 13:05 8. terem
Cserős Imre       kedd 12:25 - 14:45  
      szerda 10:45 - 12:15  
dr. Csigéné Beke Katalin szerda 8:15 - 8:55 igh. iroda szerda 8:15 - 8:55 igh. iroda
dr. Dósáné Gargya Tünde szerda 12:25 - 13:05 5. terem hétfő 13:20 - 14:00 5. terem
Dudás László péntek 9:55 - 10:35   szerda 14:05 - 14:45  
Enyedi Lívia kedd 14:05 - 14:45 5. terem hétfő 14:05 - 14:45 5. terem
Farkasné Bőgér Erzsébet hétfő 14:05 - 14:45 9. terem hétfő 14:05 - 14:45 9. terem
csütörtök 7:30 - 8:10 6. terem
Fedor László péntek 9:05 - 9:45 5. terem hétfő 12:25 - 13:05 5. terem
péntek 9:05 - 9:45 5. terem
Fehérné Bige Enikő hétfő 13:20 - 14:00 könyvtár szerda 13:20 - 14:00 könyvtár
Foltinné Matlyák Judit hétfő 12:25 - 13:05 12. terem hétfő 13:20 - 14:00 4. terem
Győrössy János kedd 8:15 - 8:55 igh. iroda kedd 8:15 - 8:55 igh. iroda
Halasi Mihály csütörtök 10:45 - 11:25 19. terem szerda 13:20 - 14:00 19. terem
Jeszenszky Katalin hétfő 10:45 - 11:25 27. terem szerda 9:05 - 9:45 27. terem
Kertész Anita kedd 9:05 - 9:45 14. terem csütörtök 9:55 - 10:35 8. terem
Kiss Tamás kedd 14:05 - 14:45 5. terem csütörtök 9:05 - 9:45 5. terem
Kozmáné Kocsány Erzsébet csütörtök 14:05 - 15:30 28. terem kedd 8:15 - 8:55 28. terem
szerda 8:15 - 8:55 28. terem
Maruzs Monika péntek 14:05 - 14:45 5. terem szerda 14:05 - 14:45 5. terem
Meggyesi Marianna kedd 14:05 - 14:45 5. terem      
Nagy Ágnes szerda 14:05 - 14:45 10. terem kedd 14:05 - 14:45 6. terem
Nagy István kedd 8:15 - 8:55 5. terem (11.évf.) péntek 9:05 - 9:45 5. terem (10.évf.)
14:05 - 14:45 5. terem (11.évf.)
Nemes Róbertné       szerda 14:05 - 14:45 12. terem
Nyitrainé Soltész Emília csütörtök 14:05 - 14:45 27. terem csütörtök 7:30 - 8:10 2. terem
csütörtök 12:25 - 13:05 7. terem
NÉV "A" HÉT "B" HÉT
NAP IDŐPONT HELYSZÍN NAP IDŐPONT HELYSZÍN
Osánné Kecze Dóra csütörtök 15:40 - 17:05 tornaterem csütörtök 14:05 - 15:30 tornaterem
Pócza Szilvia Éva hétfő 14:05 - 15:30   hétfő 15:40 - 17:05  
péntek 10:45 - 12:15   péntek 12:25 - 14:00  
Raffay Magdolna hétfő 14:05 - 14:45 18. terem szerda 13:20 - 14:00 19. terem
Schneider Attila kedd 14:05 - 14:45 20. terem csütörtök 14:05 - 14:45 20. terem
Semjéni Józsefné szerda 10:45 - 11:25 5. terem szerda 9:05 - 9:45 5. terem
Sólyom Krisztina kedd 10:45 - 11:25 5. terem kedd 9:55 - 10:35 5. terem
Szabóné Bodnár Kinga szerda 13:05 - 13:20 5. terem szerda 11:35 - 12:15 5. terem
Székely Erika péntek 9:55 - 10:35 23. terem péntek 12:25 - 13:05 23. terem
Szemerédy György hétfő 11:35 - 12:15 29. terem hétfő 11:35 - 12:15 29. terem
Tárczy Beáta hétfő 14:05 - 14:45 1. terem kedd 14:50 - 15:30 2. terem