Diószegi Napok szeptember 28-29

2017. szeptember 26., 11:08

Diószegi Napok 2017. szeptember 28-29.

1.

NAP: szept. 28

Rendőrségi sátor bemutató

Gladiators  bemutató

 

Diószegi focitorna /vándorkupáért/

Akadály-verseny

STILL KISGÉP bemutató

Főző-verseny

Motoros bemutató

Kötél-húzás

Futó

verseny

Katona bemutató sátor

Elsős

avató

Ideje:

 

08.00-12.00

8:30-9:00

9.00-12.00

9.00-11.00

09:00- 12:00

8.00-13.00

10.00-12.00

11.00-12.00

10.00-12.00

8.00-12-00

12.00-13.00

Jelent-kezés:

egyénenként

nézőnek

osztályonként

5+1 fő + tartalék

5 fős csapat

egyéni verseny

osztályon-ként

nézőnek vagy résztvevőnek

osztályok

egyénenként

egyénenként airsoft verseny

szimulátor

Kilencedikes osztályok,

osztályfőnökökkel

Felelős

Tiliczky Andrea,

Dudás László

Raffay M.

Gyarmati Z.+

Csengeri T.

Oroszi J.

 

Benke Krisztina + testnevelők +

Kertész A.

Raffay M.

Horváth Edit

Kiss Tamás

osztályfőnökök.

Mezei Csaba

Dominyák J.

Csápenszky J.

Magyi R+.

testnevelők

Jeszenszky K.

Branda T

Benke K.

Cserős I.

Dominyák J

Iszálynné D. M

Varga László

Dudás László

Kiss Zoltán

Csige Dóra

 

2.

NAP

szept.

29

Szkander

bajnokság

Karaoke

verseny

Te, én, mi és az emberi jogok előadás, kvíz

Suta-tusa

Póker,

bűvös kocka

Tánc verseny DÖK

Informatika

verseny

Filmklub

Rendőrségi előadás

Fűszer felismerő verseny

Ideje:

8.00-9.00

8.00-10.00

10.00 – 11:00

09.00-10.00

8.00-11.00

10:00:11.00

8.00 - 9.00

9.00-11.00

9.00 – 10.00

11.00 :12.00

Jelentke-zés:

egyénen-

ként

egyénen-

ként

egyénenként

5 fős csapat

egyénen-

ként

egyénenként

3 fős csapat

nézőnek

egyénenként

egyénenként

Felelős:

Szakál Zsolt

Birtáné E.

Farkasné Bőgér Erzsébet

Maruzs M.

Csige D.

DÖK

Sólyom T. Kiss Z. Varga L.

Zsupos Gabriella

Halasi M.

Nagy Ágnes

Duró M.

Csige D + DÖK

Branda Tamás +informati-kusok

Schneider Attila

Tárczy Beáta

 

Dudás L

Nagy István

Helyszín:

17. terem

10. terem

6. terem

udvar

könyvtár

udvar

28. terem

22. terem

8. terem

5 terem

Hivatalos programok:

  • 9.A Diószegi sírjának gondozása (9.A) Borsi Tibor
  • Zarándoklat Diószegi sírjához (DÖK, iskola)
  • Diákparlament 4. terem, 9.00-től Csige Dóra
  • Városi röplabda torna, tornaterem (a karzatról nézhető, szervező: Osánné Kecze Dóra), Rácz István

 

Állandó programok:

  • Szúrós parádé (kaktusz kiállítás), 10. terem
  • Osztálytabló vetélkedő kiállítása 6 terem (Kiss Tamás, Farkasné B. Erzsébet, Semlyéni E.,)
  • Fodrászbemutató verseny –egyénenként 24 terem (Módis Katalin)
  • Teaház 12.C, 9. terem Nyitrainé S. Emilia
  • Ping-pong a Járműfényező műhelyben: Szobonya I., Varga László, Fedor László
  • Karosszérialakatos jégkár javítás bemutató a műhelyben 8:00 tól
  • Tanterem díszítő verseny osztályonként

 

 „A titkok tudományos magyarázata” - Fizika és Biológia kísérletek a 7. és a 23. teremben (Borsi Tibor, Kis Zoltánné)

 

 

Zárás, koszorúzás, eredményhirdetés: 12.00 (a legaktívabb és a legsikeresebb osztály jutalmazása!)