NÉV

"A" HÉT

"B" HÉT

NAP

IDŐPONT

HELYSZÍN

NAP

IDŐPONT

HELYSZÍN

Bacsurné Bereczki Éva

szerda

9:00 - 10:30

tanári szoba

kedd

8:00 - 8:50

tanári szoba

Balogh Péter

hétfő

8:00 - 10:00

igazgatói iroda

hétfő

8:00 - 10:00

igazgatói iroda

Benke Krisztina

kedd

10:35 - 11:15

testnevelői szertár

szerda

10:35 - 11:15

testnevelői szertár

Berkes Gellért

kedd

9:00 - 10:00

tanműhelyi iroda

kedd

9:00 - 10:00

tanműhelyi iroda

dr. Biri Sándorné

hétfő

14:00-18:00

igh. iroda

hétfő

14:00 - 18:00

igh. iroda

Biró Gabriella

hétfő

9:55 - 10:35

tanári szoba

hétfő

9:55 - 10:35

tanári szoba

Birtáné Karádi Erika

péntek

9:55 - 10:35

tanári, szertár

péntek

9:55 - 10:35

tanári, szertár

Borsi Tibor

csütörtök

10:45 - 11:25

fizika szertár

csütörtök

9:55 - 10:35

fizika szertár

Cziberéné Ferenczi Mária

csütörtök

8:15 - 8:55

tanári szoba

szerda

8:15 - 8:55

tanári szoba

Csápenszki János

csütörtök

14:00 - 15:00

 

szerda

14:00 - 15:00

 

Csekéné Molnár Erika

hétfő

11:35 - 12:05

informatika szertár

hétfő

11:35 - 12:15

informatika szertár

Csengeri Tibor

hétfő

9:05 - 9:45

tanári szoba

hétfő

9:55 - 10:35

tanári szoba

Cserős Imre

kedd

9:55 - 10:35

tanári, szertár

kedd

12:25 - 13:05

tanári, szertár

Csige Dóra

csütörtök

9:05 - 9:45

tanári szoba

csütörtök

9:05 - 9:45

tanári szoba

dr. Csigéné Beke Katalin

kedd

14:00 - 15:00

igh. iroda

kedd

14:00 - 15:00

igh. iroda

Dominyák József

kedd

8:15 - 8:55

tanműhely

szerda

14:05 - 14:45

tanműhely

dr. Dósáné Gargya Tünde

szerda

9:55 - 10:25

tanári szoba

szerda

10:45 - 11:25

tanári szoba

Dudás László

kedd

9:55 - 10:35

tanári szoba

szerda

14:50 - 15:30

tanári szoba

Ecsedi József

hétfő

9:55 - 10:35

25. terem

szerda

10:00 - 12:00

25. terem

Enyedi Lívia

csütörtök

10:45 - 11:25

tanári szoba

csütörtök

11:35 - 12:15

tanári szoba

Farkasné Bőgér Erzsébet

hétfő

10:45 - 11:25

fizika szertár

csütörtök

10:45 - 11:25

fizika szertár

Fedor László

szerda

10:45 - 11:25

 

hétfő

14:00 - 14:40

 

Fehérné Bige Enikő

kedd

10:45 - 11:25

tanári szoba

hétfő

8:15 - 8:55

tanári szoba

Ferenczi Lilla

hétfő

10:45 - 11:25

tanári szoba

hétfő

9:55 - 10:35

tanári szoba

Foltinné Matlyák Judit

péntek

9:55 - 10:35

tanári szoba

péntek

11:35 - 12:15

tanári szoba

Godóné Piros Judit Rózsa

kedd

8:15 - 13:30

tanszalon

hétfő

8:15 - 11:35

tanszalon

Gyarmati Zoltán

hétfő

12:25-től

tornaterem

szerda

10:35-től

tornaterem

Győrössy János

hétfő

8:00 - 9:00

igh. iroda

hétfő

8:00 - 9:00

igh. iroda

Halasi Mihály

hétfő

14:50 - 15:30

13.terem

hétfő

14:50 - 15:30

13.terem

Jeszenszky Katalin

kedd

11:35 - 12:15

tanári szoba

kedd

10:45 - 11:25

tanári szoba

Kertész Anita

szerda

11:35 - 12:15

tanári szoba

hétfő

11:35 - 12:15

tanári szoba

Kiss Sándor

kedd

14:05 - 14:45

tanári szoba

kedd

14:05 - 14:45

tanári szoba

Kiss Tamás

hétfő

9:50 - 10:35

tanári szoba

hétfő

14:05 - 14:45

tanári szoba

NÉV

"A" HÉT

"B" HÉT

NAP

IDŐPONT

HELYSZÍN

NAP

IDŐPONT

HELYSZÍN

Kiss Zoltán

csütörtök

8:00 - 9:00

tanműhely

csütörtök

8:00 - 9:00

tanműhely

Kissné Tardi Gyöngyi

péntek

8:00 - 9:00

tanszalon

péntek

8:00 - 9:00

tanszalon

Kozmáné Kocsány Erzsébet

szerda

11:35 - 12:15

informatika szertár

csütörtök

13:20 - 14:00

informatika szertár

Maruzs Monika

kedd

11:35 - 12:15

tanári szoba

szerda

11:35 - 12:15

tanári szoba

Meggyesi Marianna Beatrix

csütörtök

8:15 - 8:55

tanári szoba

hétfő

12:25 - 13:05

tanári szoba

Mezei Csaba

szerda

12:00 - 13:00

karos. tanműhely

szerda

11:00 - 12:00

karos. tanműhely

Mezeiné Simon Angéla

csütörtök

9:00 - 10:00

tanbolt

csütörtök

9:00 - 10:00

tanbolt

Nagy Ágnes

hétfő

10:45 - 11:25

tanári szoba

kedd

11:35 - 12:15

tanári szoba

Nagy István

szerda

9:05 - 9:45

vezetői iroda

szerda

9:05 - 9:45

vezetői iroda

Nemes Róbertné

kedd

11:35 - 12:15

tanári szoba

kedd

11:35 - 12:15

tanári szoba

Nyitrainé Soltész Emília

kedd

12:25 - 13:05

tanári szoba

szerda

9:55 - 10:35

tanári szoba

Osánné Kecze Dóra

hétfő

10:45 - 12:15

testnevelői szertár

péntek

9:05-10:35

testnevelői szertár

Rácz István

hétfő

12:00 - 13:00

heg. tanműhely

szerda

12:00 - 13:00

heg. tanműhely

Raffay Magdolna

hétfő

11:35 - 12:15

tanári szoba

péntek

9:55 - 10:35

tanári szoba

Reszler Zsolt

hétfő

9:55 - 10:35

testnevelői szertár

csütörtök

9:05 - 9:45

testnevelői szertár

Sári Zoltán Elek

hétfő

10:45 - 11:25

testnevelői szertár

csütörtök

9:05 - 9:45

testnevelői szertár

Schneider Attila

csütörtök

14:50 - 15:30

tanári szoba

hétfő

14:05 - 14:45

tanári szoba

Semjéni Józsefné

hétfő

9:05 - 9:45

tanári szoba

szerda

11:35 - 12:15

tanári szoba

Semsey Diana

hétfő

10:00 - 11:00

tanszalon

hétfő

10:00 - 11:00

tanszalon

Sólyom Krisztina

kedd

11:35 - 12:15

tanári szoba

hétfő

10:45 - 11:25

tanári szoba

Szabó Viktorné

csütörtök

16:20 - 17:00

22. tanterem

kedd

12:30 - 13:30

tanári szoba

Szabóné Bodnár Kinga

kedd

10:00 - 13:00

tanári szoba

szerda

10:05 - 14:45

tanári szoba

Székely Erika

kedd

8:15 - 8:55

tanári szoba

szerda

14:05 - 14:45

tanári szoba

Szemerédy György

hétfő

9:05 - 9:45

informatika szertár

hétfő

9:05 - 9:45

informatika szertár

Szobonya István

hétfő

10:00 - 12:00

tanműhely

szerda

10:00 - 12:00

tanműhely

Szobonya Roland

hétfő

10:00 - 11:00

tanműhely

csütörtök

10:00 - 11:00

tanműhely

Tárczy Beáta

hétfő

10:45 - 11:25

tanári szoba

kedd

9:55 - 10:35

tanári szoba

Tiliczky Andrea

hétfő

13:20 - 14:00

tanári szoba

hétfő

13:20 - 14:00

tanári szoba