Érettségi Felkészítő Korrepetálások Beosztása

2018. április 11., 15:55

A HUMÁN TERÜLET ÉRETTSÉGI FELKÉSZÍTŐ

KORREPETÁLÁSAINAK BEOSZTÁSA

 

Sorsz.:

Név:

Tantárgy:

Osztály:

Időpont:

Terem:

1.

Nagy Ágnes

magyar nyelv és irodalom

12.A

„B” péntek 8. óra

Könyvtár

2.

Biri Sándorné

történelem

12.A

péntek 1. óra

14. terem

3.

Raffay Magdolna

angol nyelv

12.A

„A” hétfő 6. óra

Könyvtár

4.

Csige Dóra

német nyelv

12.A

„A” péntek 1. óra

Könyvtár

 

5.

Fehérné B. Enikő

magyar nyelv és irodalom

12.B

„A” hétfő 1. óra

10. terem

6.

Cserős Imre

történelem

12.B

„A” szerda 9. óra

10. terem

7.

Raffay Magdolna

angol nyelv

12.B

„A” hétfő 7. óra

Könyvtár

8.

Nemes Róbertné

angol nyelv

12.B

„A” hétfő 7. óra

Könyvtár

 

9.

Cziberéné F. Mária

magyar nyelv és irodalom

12.C

„B” kedd 9. óra

9. terem

10.

Cserős Imre

történelem

12.C

„A” szerda 9. óra

10. terem

11.

Maruzs Monika

angol nyelv

12.C

„B” csütörtök 9. óra

3. terem

12.

Biró Gabriella

angol nyelv

12.C

„A” hétfő 2. óra

„B” hétfő 1. óra

Könyvtár

Könyvtár

13.

Csige Dóra

német nyelv

12.C

„B” szerda 8. óra

Könyvtár

 

14.

Dr. Dósáné G. Tünde

magyar nyelv és irodalom

12.E

„A” hétfő 8. óra

„A” kedd 8. óra

27. terem

27. terem

15.

Fehérné B. Enikő

történelem

12.E

„A” szerda 7. óra

9. terem

16.

Borbély Orsolya

angol nyelv

12.E

„B” péntek 4. óra

Könyvtár

17.

Csengeri Tibor

angol nyelv

12.E

„A” csütörtök 4. óra

Könyvtár

 

18.

Cziberéné F. Mária

magyar nyelv és irodalom

SZÉ/12/2.

„A” kedd 9. óra

25. terem

19.

Fehérné B. Enikő

történelem

SZÉ/12/2.

„B” szerda 8. óra

Könyvtár

20.

Raffay Magdolna

német nyelv

SZÉ/12/2.

„A” péntek 1. óra

Könyvtár

21.

Borbély Orsolya

angol nyelv

SZÉ/12/2.

„A” szerda 7. óra

Könyvtár

 


A REÁL TERÜLET ÉRETTSÉGI FELKÉSZÍTŐ

KORREPETÁLÁSAINAK BEOSZTÁSA

 

Sorsz.:

Név:

Tantárgy:

Osztály:

Időpont:

Terem:

1.

Birtáné K. Erika

Matematika

12.A

„A” szerda 1. óra

„B” kedd 1. óra

14. terem

14. terem

2.

Osánné K. Dóra

Testnevelés gyakorlat

12.A

„A” csütörtök 11-12. óra

„B” csütörtök 9-10. óra

Tornaterem

Tornaterem

Testnevelés elmélet

12.A

Péntek 9-10. óra

6. terem

 

3.

Borsi Tibor

Matematika

12.B

„A” hétfő 8. óra

„B” szerda 7. óra

Könyvtár

Könyvtár

4.

Farkasné B. Erzsébet

Matematika

12.B

„A” péntek 1. óra

„B” hétfő 8. óra

10. terem

24. terem

5.

Osánné K. Dóra

Testnevelés gyakorlat

12.B

„A” csütörtök 11-12. óra

„B” csütörtök 9-10. óra

Tornaterem

Tornaterem

Testnevelés elmélet

12.B

Péntek 9-10. óra

6. terem

6.

Branda Tamás

Informatika

12.B

„A” hétfő 2. óra

„B” hétfő 2. óra

29. terem

29. terem

 

7.

Birtáné K. Erika

Matematika

12.C

„A” szerda 1. óra

„B” kedd 1. óra

14. terem

14. terem

8.

Nyitrainé S. Emília

Matematika

12.C

„A” kedd 1. óra

8. terem

9.

Kiss Tamás

Földrajz

12.C

„B” kedd 5. óra

„A” péntek 4. óra

Könyvtár

Könyvtár

10.

Osánné K. Dóra

Testnevelés gyakorlat

12.C

„A” csütörtök 11-12. óra

„B” csütörtök 9-10. óra

Tornaterem

Tornaterem

Testnevelés elmélet

12.C

Péntek 9-10. óra

6. terem

 

11.

Nyitrainé S. Emília

Matematika

12.E

„B” kedd 1. óra

9. terem

12.

Foltinné M. Judit

Matematika

12.E

„A” péntek 1. óra

20. terem

13.

Kiss Tamás

Földrajz

12.E

„B” kedd 5. óra

„A” péntek 4. óra

Könyvtár

Könyvtár

14.

Osánné K. Dóra

Testnevelés gyakorlat

12.E

„A” csütörtök 11-12. óra

„B” csütörtök 9-10. óra

Tornaterem

Tornaterem

Testnevelés elmélet

12.E

Péntek 9-10. óra

6. terem

 

15.

Foltinné M. Judi

Matematika

SZÉ12/2.

„A” péntek 2. óra

„B” péntek 7. óra

23. terem

Könyvtár

16.

Osánné K. Dóra

Testnevelés gyakorlat

SZÉ12/2.

„A” csütörtök 11-12. óra

„B” csütörtök 9-10. óra

Tornaterem

Tornaterem

Testnevelés elmélet

SZÉ12/2.

Péntek 9-10. óra

6. terem

 

 

 

A SZAKMAI TERÜLET ÉRETTSÉGI ÉS SZAKMAI VIZSGA FELKÉSZÍTŐ KORREPETÁLÁSAINAK BEOSZTÁSA

 

PEDAGÓGUS

„A” hét

„B” hét

Berkes Gellért

Hétfő 3-4. óra

Hétfő 3-4. óra

Dudás László

Péntek 6-7. óra

Hétfő 4-5. óra

Győrössy János

Hétfő 2. óra

Kedd 2. óra

Csütörtök 2. óra

Péntek 2. óra

-

Halasi Mihály

Hétfő 9-10. óra

Hétfő 9-10. óra

Kertész Anita

Hétfő 6. óra 12.A

Szerda 9. óra 12.B

Szerda 9. óra 12.A

Csütörtök 9. óra 12.B

Mészáros Attila

Hétfő 4. óra

Hétfő 4. óra

Schneider Attila

Szerda 1-2. óra (BO)

Péntek 6. óra (KE)

Szerda 2. óra (KE)

Semjéni Józsefné

Hétfő 5. óra

Kedd 9. óra

Sólyom Krisztina

Szerda 9. óra 12.C

Péntek 9. óra 12.C és 5/13.

Szabóné B. Kinga

Kedd 8. óra 12.E

Csütörtök 9. óra 12.E

Kedd 6. óra 5/13.

Szerda 5. óra 5/13.