Diószegi Napok 2015

2015. szeptember 29., 10:31

2015. 10. 01. csütörtök

 

2015. 10. 02. péntek

Helyszín: Salakmotorpálya

 

Helyszín: Iskola

Programok:

 

Programok:

08.00 - 12.00: Diószegi focitorna (vándorkupáért)

    jelentkezni osztályonként 5+1 fő + tartalék,

              felelős: Tóth Zoltán, Szakál Zsolt és Rácz István

 08.00 - 12.00: Főző verseny

    jelentkezni osztályonként

              felelős: Kiss Zoltán, Varga László, Zsupos Gabriella

08.00 - 09.30: Kutya, kisállat kiállítás (hozott kisállattal)

  jelentkezni egyénenként a kisállat nevével,

               felelős: Zsupos Gabriella

09.00 - 11.00: Lövészet 

               jelentkezni nézőnek,

               felelős: Gyermati zoltán, Berkes Gellért

09.00 - 11.00: Akadályverseny

              jelentkezni 5 fős csapatoknak,

              felelős: Benke Krisztina, Dominyák Judit, Mudri Sándor

12.00 - 13.00: DVSC élmény-beszámoló

              jelentkezni nézőnek,

              felelős: Gyarmati Zoltán, Borbély Orsolya

12.00 - 13.00: Közlekedési vetélkedő

              jelentkezni egyénenként vagy 3 fős csapat,

              felelős: Varjasi Miklós, Csápenszki János

12.00 - 13.00: Kötél-húzás

              jelentkezni osztályonként,

              felelős: Benke Krisztina

12.00 - 13.00: Futó verseny

              jelentkezni egyénenként,

              felelős: Benke Krisztina

12.00 - 15.00 Elsős avató

              jelentkezni kilencedikes osztályok,

              felelős: dr. Dósáné Gargya Tünde, Wrábel Angéla

13.00 - 14.00: Modell-autózás

              jelentkezni egyénenként nézőnek, vagy résztvevőnek

              felelős: Mezei Csaba

Folyamatos programok:    

  • Autó-kiállítás 7.00-16.00 Gyarmati Zoltán, Mezei Csaba, Schneider Attila, Halasi Mihály
  • Motor kiállítás: Gyarmati Zoltán, Dudás László
  • Maradj egészséges! A Mellrák Alapítvány tájékoztatója (sátorban), Benke Krisztina, Horváth Edit, Réz Szabina
  • D. J. Apolló Zene a résztvevőknek, Madarász Tamás, Sólyom Tibor
  • A Katonaság bemutatói: Gyarmati Zoltán, Lovas Odett
  • Vendégek ellátása: Szabó Ildikó

 

Iskolai Büfé a helyszínen

Mosdók, Mobil WC rendelkezésre áll,

Doktornő és védőnők ügyeletben a helyszínen (DEPO)

A tanároknak ebéd főzése a helyszínen üstben (Szobonya I.)

A Városi TV forgatására számíthatunk!

 Az iskolában étkezők mondják le az ebédjüket erről a napról!

A Kapunál: Varga László és Kiss Zoltán

 

 

08.00 - 08.30: Kerékpár akrobatika

                    jelentkezni nézőnek, helyszín: udvar

                    felelős: Csige Dóra, Csápenszki János

08.00 - 09.00: Skander bajnokság

                    jelentkezni egyénenként, helyszín: 17. és 18. term

                    felelős: Madarász Tamás, Dominyák J.

08.00 - 11.00: Informatika verseny

                    jelentkezni egyénenként, helyszín: 28. terem

                    felelős:Csekéné Molnár Erika

08.00 - 11.00: Sakk bajnokság 

                    jelentkezni egyénenként, helyszín: 5. terem

                    felelős: Mudri Sándor

08.00 - 11.00: Póker, bűvös kocka

                    jelentkezni egyénenként, helyszín: könyvtár

                    felelős: Zsupos Gabriella, Wrabel Angéla

08.30 - 11.00: Suta-tusa

                    jelentkezni 5 fős csapatoknak, helyszín: udvar

                    felelős: Csige Dóra, Kiss Zoltán, Sólyom Tibor

08.00 - 12.00: Karaoke verseny

                    jelentkezni egyénenként, helyszín: 14. terem

                    felelős: Birtáné Karádi Erika, Fehér-W. Ibolya

09.00 - 11.00: Film klub

                    jelentkezni nézőnek, helyszín: 12. és 22. terem

                    felelős: Réz Szabina, Dudás L., Futó Andrea, Halasi Mihály

09.00 - 11.00: Egészséges életmód péksütivel

                    jelentkezni egyénenként, helyszín: ebédlő

                    felelős: Horváth Edit, Csige Dóra, védőnők, doktornő

09.00 - 11.00 Legyünk fittek! Aerobik

                    jelentkezni egyénenként, helyszín: kondipark

                    felelős: Magyi Réka

09.00 - 11.00: Tanár-diák kézilabda meccs

                    jelentkezni résztvevőnek, helyszín: sportpálya

                    felelős: Gyarmati Zoltán


Hivatalos programok:

  • 9.A Diószegi sírjának gondozása (9.A)
  • Zarándoklat Diószegi sírjához (szakszervezet, DÖK, iskola)
  • Diákparlament 4. terem, 9.00-től Csige Dóra
  • Városi röplabda torna, tornaterem (a karzatról nézhető, szervező: Osánné Kecze Dóra), Rácz István

 

Állandó programok:

  • Szúrós parádé (kaktusz kiállítás), 10. terem
  • Rajzok, festmények diákoktól kiállítás (Schneider Attila, Borbély Orsolya)
  • Országok kincsei kiállítás, Mobiltelefon történelem kiállítás, 13. terem Szanyi Gabriella, Lovas Odett
  • Teaház 12.C, 9. terem Maruzs Monika
  • Versenyautó motorépítő: Havasi Attila 9.00-12.00 között várható Budapestről (Mezei Csaba meghívására), Berkes Gellért
  • Ping-pong a Járműfényező műhelyben: Szobonya I.
  • „Honfoglalók bőrében” 1. terem 9.00-tól

„A titkok tudományos magyarázata” - Fizika és Biológia kísérletek a 7. és a 23. teremben (Borsi Tibor, Kis Zoltánné)

Te is lehetsz Dr Csont! Kiállítás a MODEM-ben jegyár 350Ft

Nézd meg Debrecent madártávlatból! a Tűzoltóság bemutatója bátraknak, Gyarmati Zoltán, Mezei Csaba

 

Zárás, koszorúzás, eredményhirdetés: 12.30 (a legaktívabb és a legsikeresebb osztály jutalmazása!)