Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Ballagás a Diószegiben 2022. április 29-én

Ballagás a Diószegiben 2022. április 29-én

Végzősök utolsó munkanapjának délutánján búcsúztattuk diákjainkat. Iskolánk megtelt virággal és szeretettel, udvarunk pedig a kedves Szülőkkel és Vendégeikkel.

Kilenc osztályunk több mint 170 diákja intett búcsút alma materének ezen a napon. A nap főszereplőinek verssel, a Zeneklub dalokkal kedveskedett. Egy technikumi és egy szakképző iskolai tanulónk a hagyományokhoz híven 3-4 éves szép tanulmányi eredményéért, az iskolai rendezvényeken való aktív és kiváló szerepléséért, a versenyeken elért szép teljesítményéért Diószegi-díjban részesült, sokan pedig jutalomkönyvet kaptak.

Felidéztük az osztályközösségek legszebb pillanatait is (igazgatói köszöntő).

Sok sikert kívánunk Mindnyájuknak a vizsgákhoz, és az azt követő tanulmányokhoz, a munkába álláshoz!

A ballagáson jelen volt a Debrecen Televízió, amelynek felvétele, a weblapon (dehir) szereplő cikk az alábbi linken megtekinthető.

GALÉRIA