Üdvözöljük iskolánk weboldalán

2023. november 19-én a BAPTISTA500 jubileumi rendezvénysorozat ünnepi záró alkalmán iskolánk 80 diákja és 9 tanára vett részt a Papp László Budapest Sportarénában.

2023. november 19-én a BAPTISTA500 jubileumi rendezvénysorozat ünnepi záró alkalmán iskolánk 80 diákja és 9 tanára vett részt a Papp László Budapest Sportarénában.
Iskolánkból 2 autóbusszal utaztunk oda. A főváros néhány nevezetességének megtekintése és egy kis adventi vásárlás után érkeztünk a helyszínre.
Az evangélista Billy Graham unokája, Will Graham lelkész, és a The Afters együttes mellett több hazai előadó és egy 500 fős kórus is szolgált a megjelentek felé. A cél az volt, hogy az evangélium sokakhoz eljuthasson.
Az utazást szervező és a rendezvényen részt vevő tanárok számára az volt a legfőbb ajándék, hogy volt több olyan gyermek, aki hálaadással jött ki a Papp László Sportarénából, mert feltöltődtek, erőt és útmutatást kaptak a nehézségeik elfogadásához, a hétköznapok elviseléséhez. Néhányan örömkönnyek között fogalmazták meg, hogy Jézus költözött a szívükbe. Jó volt látni ezt és igyekszünk a továbbiakban is segíteni őket az Istenhez vezető úton.