Üdvözöljük iskolánk weboldalán

2023/2024-es tanév Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) verseny Területi előválogatója

Mint arról már hírt adtunk a Diószegis diákok több szakmában is jól szerepeltek a 2023/2024-es tanév Szakma Kiváló Tanulója (SZKTV) verseny Területi előválogatóin. Tanulóink 60% feletti eredményt értek el, így a versenyszabályzat szerint mentesülnek a szakmai vizsga interaktív írásbeli része alól.Közeledve a vizsgákhoz,
iskolánk igazgatója Molnár József átadta a Magyar Kereskedelmi és Iparkamarától kapott igazolásokat a sikeres eredményekről és gratulált a versenyzőknek, a felkészítő oktatóknak.• hegesztő: Pócsi Adrián, Király Balázs, Komlósi Bence, Sipos Tamás; 
• járműfényező: Várkonyi Ádám, Kiss Levente; 
• karosszérialakatos: Pekk Attila; 
• autóelektronikai műszerész: Győri Máté;
• kereskedelmi értékesítő: Alföldi Norbert 
Felkészítő oktatók: Berkes Gellért, Dudás László, Schneider Attila.
Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

GALÉRIA