Üdvözöljük iskolánk weboldalán

ALUDJ MÁSKOR! ELKEZDŐDÖTT A VISSZASZÁMLÁLÁS

"ALUDJ MÁSKOR!"
ELKEZDŐDÖTT A VISSZASZÁMLÁLÁS


Iskolánk ősszel 6. helyen jutott be a városfelfedező vetélkedő döntőjébe. Ma a két koordinátor oktató Székely Erika és Osánné Kecze Dóra 3 csapattaggal részt vett a sajtótájékoztatón. Már a helyszín is impozáns, a rendezvény is különleges hangulatú volt. Széll Kitti 11.b osztályos tanuló a csapat nevében bemutatta az iskolát, a versenyzők közös célját. Olyan jól sikerült, hogy az ellenfelek nagy tapssal jutalmazták. A vetélkedő a debreceniség jelképe, ahol az iskolák sokszínű nagykövetként delegálják kreatív, az iskoláért kiállni képes tanulóikat. Egy nagy közös felfedezés, összefogás erejének példája lesz a rendezvény a város születésnapján. Sándor Viktória 11.b osztályos tanuló a medve jelképet húzta csapatának. A rendezvény hatása és a jelkép minden résztvevőt arra buzdít, hogy küzdjön iskolánkért a legjobb tudása szerint! Hajrá Diószegi!

GALÉRIA