Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Baptista Művészeti Napok 2023

„Ahol a kincsed, ott lesz a szíved is” (Máté 6:21) címmel iskolánk is bekapcsolódott az országos Baptista Művészeti Napok rendezvénysorozatába, mely 2023. november 19-26-ig tartott. Ebben a témában egy rajzpályázatra is sor került. Minden nap az iskolarádióban szép gondolatok és bibliai idézetek hangzottak el, valamint dicsőítő zenéket hallhatott mindenki. Aki élő zenére vágyott, az a nagy szünetekben ellátogathatott a könyvtárba, ahol a Zeneklubbal énekelhetett együtt.
A hét zárásaként iskolánk Zeneklubja megnyitotta kapuit két interaktív foglalkozás keretében, amelyre 8 osztály diákjai és tanárai látogattak el. Itt összekapcsolódott az ének, a zene, az bibliai történet, a mozgás, a rajz és a játék. A rajzpályázat nyerteseit is megajándékoztuk.
A BMN célja, hogy az intézmények (egyház, iskolák...) és a társadalom közötti kapcsolatok erősödjenek a művészetek missziós ereje által és ez minél több helyen megmutatkozhasson.

GALÉRIA