Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Diószegi Sámuel Baptista Technikum és Szakképző Iskola szakmai egyeztető fórumot szervezett

Diószegi Sámuel Baptista Technikum és Szakképző Iskola szakmai egyeztető fórumot szervezett vállalati partnereink részére a duális képzés még hatékonyabb működése érdekében.
Az eseményen közösen áttekintettük a Kréta rendszer duális moduljának működését, az egyéb adminisztrációs teendőket, a módosult Képzési Kimenti Követelményekhez(KKK) való igazodást a sikeres szakmai vizsgák érdekében, illetve a jövőre nézve konstruktív ágazati beszélgetéseket folyattunk a Képzési Programok kidolgozásáról.
Duális partnereink üdvözölték a kezdeményezést, és szorgalmazták hasonló egyeztető fórumok megrendezését.
Iskolánk köszönetet mond a Csilor Kft.(Chili Cafe), Móló Panzió és Étterem, HAJDU Hajdúsági Ipar Zrt., INTER TAN-KER Zrt., Krones Hungary Kft.,Lupamax Food Kft.(Manna Étterem), MANZ Hungary Kft., MOGÉP Kft., Mohácsi Siker Kft.(Panoráma Étterem), OMP Autóház Kft., Pénzes Lajos EV.,Tisza Talent Management Kft.( Pizza Melange), Vámosgép Gép-és Acélszerkezetgyártó Kft. Oktatási Központ és a Volánbusz Zrt. megjelent képviselőinek, hogy részt vettek az általunk szervezett rendezvényen és
javaslataikkal, észrevételeikkel hozzájárultak, és a jövőben is hozzájárulnak a sikeres szakmai együttműködéshez.

GALÉRIA