Üdvözöljük iskolánk weboldalán

DÖK NAP 2023

Iskolánkban ma került megszervezésre minden diákunk által várt DÖK NAP.
Nagyon színes és változatos programokon vehettek részt diákjaink, a nap kezdeti hangulatát a 10.c osztály és Csige Dóra osztályfőnök szervezésében a népszerűségnek örvendő Elsősavató adta meg, amely győztese a 9.B osztály, aki megnyerte a jövő évi szervezés lehetőségét is.
Ezt követően diákjaink részt vehettek játekos vetélkedőkben, focitornán, röplabdaversenyen, felni tartó versenyen, fodrász és kozmetikai versenyen, kötélhúzó bajnokságon, angol és német nyelvi vetélkedőn, karaoke éneklésben.
Nagy érdeklődés övezte a tuning autó kiállítást és hatalmas volt a hanghatás.
Jeszenszky Katalin DÖK patronáló oktató szervezésében iskolai DÖK gyűlésre is sorkerült.
Összességében egy nagyon sikeres, élményekben gazdag napot zártunk a tombolasorsolással egybekötve.
Duális partnereink értékes ajándékokkal támogatták diákjainkat, ezúttal is köszönjük:
Melange étterem, SpeedWolf Debrecen Speedway Team, Interspar, Ványi László, iskolai büfé, iskolai tanszalon, Unix Autó hozzájárulását diákjaink öröméhez.

 
 

 
 

 
 

 
 

 


 
 

GALÉRIA