Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Imanap 2024. május 30.

2024. május 30-án ismét megrendezésre került az imanap a baptista fenntartású oktatási intézményekben. Az imanap témája: „Hozzuk Jézus elé a szükségeinket!” A Lukács 5,18-20 igeszakasz alapján, iskolánkban 4 tanárnő (Birtáné Karádi Erika, Tárczy Beáta, Farkasné Bőgér Erzsébet, Kozmáné Kocsány Erzsébet) és Juhász Gergely iskolalelkész összesen 16 osztályban vitte imádságban Isten elé az egyes osztályok imakéréseit, így például imádkoztak a betegekért illetve a sikeres tanévzárásért, a jobb tanulmányi eredményekért. Az iskola diákjainak és dolgozóinak személyes lelki beszélgetésre illetve imádkozásra is lehetőségük volt az egyik teremben. Az imanapon a tanárok szépen díszített igés kártyákat is kaptak ajándékba, amelyet Tárczy Beáta oktató készített.

GALÉRIA