Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Iskolánkba látogatott a norvég Jesus Revolution csapata

Iskolánkba látogatott a norvég Jesus Revolution csapata, akik a Christeens - MPE országos tinédzsermisszió meghívására érkeztek városunkba. 12 osztály részvételével, rendhagyó Bibliaismeret órák keretében, a tinédzserek nyelvén és megélhető módon beszéltek arról, hogy ha nehézségek vannak az életünkben, akkor sem szabad feladni. A fiatalok bizonyságot tettek arról, hogy Isten hogyan hozta ki őket a depresszióból, vagy más nehézségekből, kilátástalan helyzetekből. Céljuk, hogy a fiatalok világszerte Isten jelenlétével és szeretetével találkozzanak, valamint az, hogy szolgálatukkal elérhetővé tegyék az evangéliumot az európai fiatalság, és ezen keresztül a világ fiataljai számára. (Szervezők: Juhász Gergely, Tárczy Beáta és Birtáné Karádi Erika)

GALÉRIA