Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Szakmai látogatás a NEOPAC Hungary Kft-nél

2024.01.12-én a 10.A és 11.A osztály Gépjármű-mechatronikai technikus tanulói Meggyesi Marianna Beatrix és Vojnárovits-Kertész Anita osztályfőnökök kíséretében iskolánk duális partnerénél a Neopac Hungary Kft.-nél gyárlátogatáson vettek részt. Diákjaink a program során bővítették szakmai ismeretanyagukat és tájékozódtak a későbbi karrier lehetőségekről. 
A gyárlátogatás alkalmával  érdekes és részletes tájékoztatást kaptak a tubusgyár teljes felépítéséről, illetve betekintettek  a gyártósor működésébe. 
A fenntarthatóság jegyében az újrahasznosítás és környezettudatosság fontosságát és ezek gyáron belüli megvalósítását is megismerték a Diószegis diákok és a  kísérő oktatók.
Köszönjük a NEOPAC Hungary Kft.-nek, hogy lehetőséget biztosított a szakmai látogatásra.

GALÉRIA