Üdvözöljük iskolánk weboldalán

SZÍNEK – Baptista Középiskolák IV. Országos Ki Mit Tud Vetélkedője

2024. március 27-én, Kisújszálláson a SZÍNEK – Baptista Középiskolák IV. Országos Ki Mit Tud Vetélkedőjén iskolánkból 8 diák és 3 felkészítő tanár tisztelte meg jelenlétével a szervezőket. A jelenlévő diószegis diákok 4 kategóriában versenyeztek: vers, hangszer, egyéni ének és kórus ének . A többi 8 diák előzetesen elkészített munkájával (fotó) vett részt a megmérettetésen. Erről az országos versenyről 4 díjat hoztak el diákjaink.


1. helyezés: Zeneklub (kórus ének kategóriában): Bakó Ibolya, Csiki Vanda, Domoszlai Eszter Beáta, Kiss Vanessza, Lakatos-Balogh Sándor Dezső, Ónodi Norbert (felkészítő tanárok: Birtáné Karádi Erika, Farkasné Bőgér Erzsébet)


2. helyezés: Kiss Vanessza (egyéni ének kategóriában) (felkészítő tanárok: Birtáné Karádi Erika, Farkasné Bőgér Erzsébet)


2. helyezés: Boldis Vivien (foto kategóriában) (felkészítő tanár: Kiss Tamás)


Külön díj: Lakatos-Balogh Sándor Dezső (egyéni ének kategóriában) (felkészítő tanárok: Birtáné Karádi Erika, Farkasné Bőgér Erzsébet)

GALÉRIA