Üdvözöljük iskolánk weboldalán

"Szelet a vitorlába!" 2017. október 18-19.

„Szelet a vitorlába!”- Pályaválasztási kiállítás a Lovardában

 

2017. október 18-19-én iskolánk részt vett a Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal által rendezett Pályaválasztási Kiállításon. Két standon és egy külső helyszínen mutathattuk be a 2018/19-es tanévre szóló szakképzési kínálatunkat a nyolcadikosok számára.

A látogatók beülhettek hozzánk egy szép frizurára, kérésre menő csillámtetoválást készítettünk, bekapcsolhatták diesel motorunkat, de a Ford együttműködés keretében diagnosztikai műszerrel, egy kis segítséggel megmérhették a kiállított Ford autó adatait is.

Egy képzeletbeli Arany Bika kávéházba hívtuk meg az érdeklődőket, ahol az előre elkészített linzerek díszítésében próbálhatták ki magukat a vendéglátó-ipari szakmák iránt érdeklődők.

A Diószegi bemutatkozott mindkét nap a Lovarda színpadán is. A Zeneklub 3 tagja és tánccsoportok, léptek fel nagy sikerrel.

A Stand szépségversenyen Különdíjjal jutalmazták munkánkat.

A Hajdú-Bihari Naplóban és a Haon-on külön cikk jelent meg a Pályaválasztási Kiállításról, melyben iskolánk is kiemelten szerepel.

A cikket itt olvashatják: http://www.haon.hu/szelet-fogott-a-vitorla-debrecenben/3653340

GALÉRIA