Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Jubileumi Diószegi Nap 2018

Iskolánk 2018.09.27-én a Salakmotorpályán tartotta a kihelyezett 20. Diószegi Napot. Változatos programok mellett volt sok külsős meghívott vendégünk, a katonaság Airsoft vetélkedőt tartott diákjaink számára bemutatóval, a rendőrség kutyás, fegyveres bemutatót, közlekedési információkkal látta el a diákokat, a mentő elsősegélynyújtásban segítette az érdeklődő fiatalokat, kipróbálhatták a fűrészelést a STHIL jóvoltából. 

A Diószegi focikupa nagy népszerűségnek örvendett, akárcsak az osztályfőzőverseny, ahová szinte minden osztályunk benevezett.  Akadályverseny és különböző sport vetélkedők is voltak.
A DÖK nap iskolánkban került megrendezésre 2018.09.28-án, megkoszorúzta a Diákönkormányzat Diószegi Sámuel sírját és sokrétű versenyfeladatok voltak előadásokkal, filmklubbal együtt színesítették a napot. Az díjátadást megelőzte  a Ford által oktatási célra felajánlott FORD KUGA gépkocsi ünnepélyes átadása.

GALÉRIA