Üdvözöljük iskolánk weboldalán

25 éves a Baptista Szeretetszolgálat

25 éves a Baptista Szeretetszolgálat

Advent második hétvégéjén, 2022. december 2-án Budapesten a Papp László Sportarénában a Baptista Szeretetszolgálat „Negyedszázad szeretet” című jubileumi rendezvényén a 400 fős kórusban énekelt iskolánk Zeneklubja és 5 lelkes tanára. Pintér Béla és Szabó Balázs gospel énekesek dalainak voltunk részesei. Ezen a jeles ünnepségen még fellépett a Magna Cum Laude zenekar és Friderika is. Szilágyi Béla, a Baptista Szeretetszolgálat elnökének és Papp János a Baptista Egyház vezetőjének, valamint Révész Szilvia Baptista Szeretetszolgálat szóvivőjének, segélyezési programigazgatójának szívmelengető szavai megérintették a jelenlévőket. Iskolánkból még közel 60 diák is meglátogatta a rendezvényt, akik 3 felnőtt kísérővel, valamint iskolánk igazgatójával - Molnár Józseffel - voltak nézői a színvonalas műsornak.

GALÉRIA