Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Adományok a háború elől menekülőknek

Adományok a háború elől menekülőknek

Az egy hónapja tartó háború lelkileg megvisel mindnyájunkat. Fenntartónk, a Baptista Szeretetszolgálat első naptól kiveszi részét a karitatív tevékenységből. Iskolánk gyűjtőhely, így nemcsak a diákok, kollégák adományait gyűjtjük össze, hanem a környező városrész lakói is megkeresnek bennünket. Értékes és a menekültek számára hasznos dolgokat kaptunk (tartós élelmiszereket, 8 matracot, takarókat, tisztálkodó szereket), melyet Tiszaszalkára szállítottunk, hogy onnan eljuttassák a rászoruló, határon átkelő ukrán menekülteknek.

Hála és köszönet a segítőknek!

Ezen a héten 12 kolléga megy önkéntesként Tiszabecsre, hogy részt vegyen a karitatív munkában.

Imádkozunk a helyzet jobbra fordulásáért, a béke minél hamarabbi eljöveteléért.

GALÉRIA