Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Varga Éva erdész látogatott el iskolánkba.

Április 26.-án Varga Éva erdész látogatott el iskolánkba. A szelektívgyűjtést hirdetették a molinói, amely az újrahasznosìtás lehetőségeit is bemutatta. Interaktív módon látatta meg a tanulókkal, hogy túlnőttük a Föld fenntartóképességét.
Az emberek vannak bajban, akik a Földön élnek, mondta, maga a Föld fent tartja magát. A természetvédelem fontosságára hívta fel a figyelmet a mai világban. Az állatok szeretét mutatta be élő állatokon keresztü. Kuvik, kutyák, közönséges vakond, fecskefarkú pillangó felsorakoztatásával. Jelezte, hogy a valóságot meg kell ismerni, ki kell menni a természetbe.
A kőzet és ásvány képződésének ismeretét is bemutatta az elhozott kiállítása, valmint felhívta a figyelmet a fentartható értékek megőrzésére. Állatsimagatással végződött az előadás.

GALÉRIA