Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Látogatás a hajdúsámsoni II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában

Látogatás a hajdúsámsoni II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában

Egy decemberi meghívás alapján 2018. január 11-én, csütörtökön ellátogattunk Hajdúsámson nemrég felújított, tágas és csinos Általános Iskolájába. A 2018/19-es tanévre szóló szakképzési kínálatunkat mutattuk meg az ott tanuló népes diákseregnek és tanáraiknak.

A közlekedésgépész, a szépészet ágazat és a vendéglátó-ipari szakmacsoport szakmáit népszerűsítettük.

Tettük ezt úgy, hogy közben a diákok ki is próbálhatták egy autó motorjának működését, megforgathatták a sebességváltó makettjének alkatrészeit. Tanárainktól és a szakképzésben résztvevő diákjainktól választ is kaphattak kérdéseikre.

A lányok csillámtetoválást választhattak, vagy egy ma divatos különleges hajfonást, és a pincérek megterített asztalához is leülhettek, mintha egy vendéglőben lennének.

A gyönyörű aulában egy diákunk saját kezével készített triciklijén tehettek egy kört az érdeklődő hetedikesek és a nyolcadikosok.

Reméljük, mindkét intézmény számára hasznos volt a találkozás. Jól éreztük magunkat! Köszönjük a meghívást.

GALÉRIA