Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Pályaválasztási kiállítás a Lovardában

Pályaválasztási kiállítás a Lovardában

Iskolánk 2018. október 8-9.-én részt vett a Munkaügyi Központ által szervezett 19. Pályaválasztási kiállításon a Lovardában. Három belső standon és egy külső standon mutathattuk meg a Diószegi 2019/20. tanévre tervezett szakképzési kínálatát. Hagyományos szakmáink (fodrász, kozmetikus, autószerelő, autóelektronikai műszerész) mellett lehetőségünk volt a tavaly intézményünk részévé vált Aranybika vendéglátó-ipari szakmáival (szakács, cukrász, pincér) is megismertetni a kiállításra ellátogató nyolcadikosokat. A színpadon fodrász és kozmetikus bemutatóval, az iskolai zeneklub dalaival és tánccal (Hiphop, Mazsorett) kedveskedtünk a közönségnek.

Standjaink a szervezők által meghirdetett stand-szépségversenyen a 3. helyezést szerezte meg a látogatók szavazatai alapján.

 

GALÉRIA