Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Pályaválasztási nap Józsán

Pályaválasztási nap Józsán

Iskolánk 2017. szeptember 29-ére meghívást kapott a józsai Gönczy Pál Általános Iskolától hogy vegyünk részt Pályaválasztási Napjukon, és mutassuk be a tanulók számára a Közlekedésgépész ágazatba tartozó szakmákat.  Szerencsénk volt, mert az iskola auláját kaptuk helyszínül, ahová bőségesen vihettünk kipróbálásra alkalmas eszközöket: gombnyomásra elinduló diesel autómotort, fogaskerekenként kézzel irányítható sebességváltót. Az udvaron pedig nagy sikernek örvendett egy végzős diákunk által saját kezűleg készített tricikli, amit kis sorban állás után mindenki kipróbálhatott. A szakmák rejtelmeibe való betekintés meghökkentő rácsodálkozásokat, okos kérdéseket hívott elő az érdeklődő felső tagozatosokból. Egy kellemes délelőttöt töltöttünk el technikus tanulóinkkal az Általános Iskolában, ahol szíves fogadtatásban volt részünk

GALÉRIA