Üdvözöljük iskolánk weboldalán

A Legyél Te is Pénzügyi Junior Klasszis! verseny

A Legyél Te is Pénzügyi Junior Klasszis! verseny megyei fordulóján 3. helyezést ért el iskolánk, a Diószegi Sámuel Baptista Technikum és Szakképző Iskola, junior csapata. A csapattagok: Homonai Csaba, Robotin Máté és Szecsánszki Rúben. Az október 15-én megrendezett 2. forduló két részből állt. A csapatnak reggel 8 órai kezdettel egy 50 perces online tesztet kellett kitöltenie, majd délután 17 órakor kezdődően egy online szóbeli fordulón kellett bizonyítani tudását. Felkészítő tanár: Csekéné Molnár Erika. Gratulálunk.

 A Pénzügyi Tudatosság Országos Verseny és Diákfórum rendezvénysorozat által meghirdetett verseny kifejezetten a szakképzést nyújtó középfokú oktatási intézmények tanulói számára szól, főszervezője a Privátbankár.hu, fővédnöke: Dr. Patai Mihály, a Magyar Nemzeti Bank alelnöke.

GALÉRIA