Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Diákjaink a IV. Bibliai Történet- és Zsoltármondó Találkozón

Diákjaink a IV. Bibliai Történet- és Zsoltármondó Találkozón

 2 diákunk (Tóth Réka és Kardos Zoltán) képviselte iskolánkat kisújszállási találkozón 2021. október 20-án. A résztvevők egy kötelezően megadott zsoltárt és egy szabadon választott bibliai történetet mondtak el a zsűri előtt. 4 korcsoportban történt a versengés. Az 1. osztályosoktól az érettségi előtt álló diákokig mindenki nagy izgalommal, lelkesedéssel készült több héten át erre a megmérettetésre.  A kisújszállási Vigadó Kulturális Központ nagy termében volt a díjak átadása, a négy zsűri akkor értékelte a produkciókat. A 9-12 évfolyamosok között 3 különdíjat osztottak ki, melyek közül az egyiket Tóth Réka 11. B osztályos tanulónk kapta színvonalas előadásmódjáért (felkészítő tanár: Birtáné Karádi Erika)

GALÉRIA