Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Szakma Kiváló Tanulója

 

Szakma Kiváló Tanulója
Véglegessé váltak az SZKTV (Szakma Kiváló Tanulója) verseny Területi előválogatóinak írásbeli eredményei, melyek alapján:
• hegesztő: Pócsi Adrián, Király Balázs, Komlósi Bence, Sipos Tamás;
• járműfényező: Várkonyi Ádám, Kiss Levente;
• karosszérialakatos: Pekk Attila;
• autóelektronikai műszerész: Győri Máté;
• kereskedelmi értékesítő: Alföldi Norbert
tanulóink 60% feletti eredményt értek el, így a versenyszabályzat szerint mentesülnek a szakmai vizsga interaktív írásbeli vizsgatevékenysége alól. Járműfényező szakmában tanulóink az országos rangsorban a 8-9. helyezést szerezték meg.
A kiváló eredményekhez szívből gratulálunk tanulóinknak, az őket felkészítő oktatóinknak-, duális partnereinknek, egyúttal szeretnénk megköszönni szüleiknek, hogy támogatták gyermekük felkészülését a versenyre!
GRATULÁLUNK!

GALÉRIA