Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Országos Bibliaismereti Verseny Pécsett

Országos Bibliaismereti Verseny Pécsett

Pécsett a Cserepka János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Sportiskola, Általános Iskola, Gimnázium és Technikum adott otthont az Országos Bibliaismereti Versenynek, ahol iskolánk 4 fős csapata is részt vett 2022. február 18-án. Az első feladat egy infógrafika elkészítése volt január 31-ig az ószövetségi József jellemfejlődéséről a Tízparancsolat és a Hegyi beszéd tükrében. A felkészülés során Mózes könyveit és Máté evangéliumát kellett tanulmányozni.  A megmérettetés elméleti részei kiegészültek összetett, ügyességi sportfeladatokkal is. A nagyon vidám hangulatú, jó szervezésű versenyen diákjaink 4. helyezést értek el.  Gratulálunk mindnyájuknak!

Felkészítő tanáruk: Birtáné Karádi Erika tanárnő

 

GALÉRIA