Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Toldi kondi 2021

Toldi- kondi

 

A Debreceni Brassai Sámuel Műszaki Technikum által megrendezett Toldi-kondi elnevezésű versenyre 2021. október 21-én tizenkét ötfős csapat jelentkezett. Köztük a mi iskolánk tanulói is: Mikó Rokkó 5.13 AE+ASZ, Kozák Roland és Lakatos Kálmán 3.11. Fé+Hg, Nemes Dominik 3.11 KL Szilágyi Márk 1.9 KL, valamint Kecskés Kevin 10. B osztályos tanulók, akik medicinlabda dobásban, guggolásban, fekvenyomásban, húzódzkodásban és teherhordásban mérték össze erejüket.

A verseny rendkívül népszerű a középiskolás fiúk körében, hiszen amellett, hogy minden izomcsoportot megmozgat, visszajelzést is ad számukra a fizikai állapotukról és összehasonlíthatják magukat más középiskolai tanulók legerősebb diákjaival. A  hagyományoknak megfelelően idén is minden versenyzőt értékeltek és jutalmaztak egy-egy éremmel. Iskolánk csapata Osánné Kecze Dóra felkészítésével vett részt és az V. helyen végzett. Gratulálunk!

GALÉRIA