Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Azok a 20-as évek

 

Azok a 20-as évek

 

Iskolánk fennállásának húszadik évfordulójának alkalmából került megrendezésre „  Azok a 20-as évek „ tematikájú fodrász és smink versenyünk 2019. április. 5.-én . A versenyen tanulóink, és több debreceni iskola tanulója is képviselte magát.

…tanszalonunkban egy nap erejéig megelevenedtek  a 20-as évek, amikor minden nő fitteres, rojtos, csillogó  ruhákban járt , kezükben hol hosszú cigaretta, hol tollas legyező volt jelen , hatalmas boákkal, gyöngysorokkal díszítve testüket.  A hajnál a Marcell hullám a „ Boby „ frizura hódított. – de aki ezeket nem merte bevállalni ők kontyot viseltek . Smink terén a sötét szemöldök, kerek szemek, matt fehér bőr, sötét árnyalatú zöld, kék, lilla, fekete színeket használtak. Az  ajkak színe  sötét bordó, barna és lila volt. – népszerű volt a szív, íj alakú száj.

A versenyen iskolánk tanulói a következő díjakat söpörték be :

Smink verseny

I. helyezett Balogh Réka 1.13/2 KO    -  Felkészítő szakoktató : Dr. Mezeiné Turóczi Adrienn

II. helyezett Farkas Kitti 11/B               - Felkészítő tanár : Godóné  Piros Judit

 

Fodrász Verseny

II. helyezett Balog Katalin 1.13/2 FO 

III. helyezett Weinhardt Katalin Zsófia 1.13/2 FO

4. helyezett Pilka Zoltán 9/B

Felkészítő tanárok: Módis Katalin, Semsey Diána

 

Köszönjük támogatóinknak a felajánlásokat!

Helia – D , Biola cosmetic , Csapó utcai fodrász kellékes , PanGrina fodrászkellék , Szent Anna fodrász kellékes, Bea illatszer

Ez alkalomból készült videónkat megtekintheti ITT

 

GALÉRIA