Üdvözöljük iskolánk weboldalán

XIV. Középiskolások Közlekedési Kupája

XIV. Középiskolások Közlekedési Kupája

 

         Idén, 2017. április 6-án iskolánkban került megrendezésre Hajdú-Bihar megye középiskoláinak a rangos közlekedési verseny megyei döntője. A versenyen iskolánk csapata I. helyezést ért el. A csapat két tagja, motoros és autós egyéni kategóriákban szintén I. helyezést ért el, míg kerékpáros versenyzőnk II. helyezést szerzett.

            A versenyen KRESZ és Elsősegély tesztlapokat kellett a versenyzőknek kitölteni, valamint az iskola pályáján felállított ügyességi pályán, illetve városi forgalmi feladatokban kellett számot adni tudásukról.

Iskolánk csapata:

                                   Bacskai Zoltán (11. A.) – autós kategória I. helyezés

                                   Rácz József (11. A.) – motoros kategória I. helyezés

                                   Vas Levente (11.A.) – kerékpáros kategória II. helyezés

Felkészítő tanár:   Dudás László

 

            A kategóriájukban I.helyet elért két tanuló képviseli iskolánkat és Hajdú-Bihar megyét a 2017.április 25-27. között megrendezésre kerülő  országos döntőn, Kaposváron.

GALÉRIA